Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hastalar İçin Hasta Yatakları

Anasayfa » Hastalar İçin Hasta Yatakları

Hastalar İçin Hasta Yatakları

Hastalarınız için kullanacağınız bir hasta yatağı kişiye sağlık için gördüğü tedavide yapması gereken hareketleri yapmasın da yardımcı olması için tasarlanmıştır. Hasta karyolaları kullanım amaçları ile diğer yataklar dan farklı amaçlara sahiptir. Diğer yataklar normal sağlıklı insanların daha rahat uyku uyumaları ve sırt bel ağrılarından kurtulmak için özelliklerini ona göre seçtikleri bir yataktır. Ama Hastalar İçin Hasta Yatakları kullanacaksanız daha iyi bir yatağa ve özellikleri arasında hareket edebilme özelliği olmalıdır. Bu hareket edebilme özelliği sırt, baş, ayak ve asansör özellikleri bulunmalıdır. Bu özellikler bulunan hasta yatakları hasta ve ya üzerinde yatacak kişiye full ortopedik rahatlık sağlar.

Hasta Yatağı Kullanacakların Bilmesi Gerekenler

Hasta yataklarını kullanan çoğu kişi sağlık bakımından rahatsız olan kişilerdir lakin bu yataklarda normal sağlıklı bir insan da yatabilir. Yatmamalarını gerektirecek hiç bir neden bulunmamaktadır. Bu tip hasta yatakları motorlu olursa daha iyi verim alabilirsiniz. Daha eskiler den manüel yataklar kullanılırdı ve hala günümüz de kullanılmaktadır. Fakat gelişen teknoloji ile bu yatakların üzerine elektrikli motorlar takılmıştır. Bu motorlar el kumandası ile çok kolay bir şekilde hareket edebilmektedir.

düğmeli-elit-medikal

Bunların yanında kullanmış olduğunuz ekstra ürünler hasta karyolası üzerinde bulunan parçalar ile birleştirdiğinizde kullanımı daha basit olacaktır.

Hasta Yatağı Ekstra Parçaları

Bir hasta karyolası üzerin de kullanacağınız aksesuarlar ile tv seyretme aparatı ve deve boynu aparatını kullanabilmiş olmalıdır. Aksesuar seçenekleri opsiyonel olduğu gibi bazı firmalar bu aksesuarları çok yüksek miktarlara satmaktadır. Elit sağlık ürünlerinden bir hasta yatağı satın almadan önce bu aksesuarlar ile bizden bilgi alabilir ve çok ekonomik fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Deve boynu hastanın yataktan tutunarak kalkmasına yarayan bir aksesuar olduğu için ve her hastanın boyu aynı olamamasına nazaran bu parça özel olarak ölçülere göre yapılır. Tv asma aparatı ise standart olan bir parça olduğu için stoklar da bulunmaktadır. Serum askısı hasta yatağı yanında firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde hediye edilecektir. Elit sağlık ürünleri her sorunda yanınızda bulunmaktadır.