Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Yatakları Pratikliği

Hasta Yatakları Pratikliği

Hasta Karyolası

Hastaneler de kullanılan yatakların başka yerler de kullanılan yataklara karşı daha farklılıkları bulunur ve bu yataklara hasta yatakları denmektedir. Hastane gibi büyük sağlık kuruluşlarının bu yatakları tercih etmesinin en büyük nedeni ise yatakları pozisyon alabilmesidir. Yatakların kullanımı pratik ve bütün sağlık personeli tarafından rahatça hareket ettirilmesi ön plandadır. Örneğin bir doktor hastaya tedavi programı uygularken bu yatakların avantajlarından yararlanır.

4-motorlu-yoğun-bakım-karyolası_1

Hastanın oturma pozisyonun gelmesi için tek bir tuş ile bu işlemi yaptırabilmektedir. Hastanın odasından farklı bir odaya transferi sırasın da hidrolik tekerlekleri ile kolayca sağlanmaktadır. Tekerleklerin de bulunan frenler sayesin de ister hareketsiz istenirse de hareket edebilir konuma gelmektedir.

Hasta yakınları tarafından da hasta odaların da tercih edilen yatakları kullanım aşamasın da pek fazla zorlanmazlar. Hasta odaların ki yataklar da dikkat edilen bir diğer husus da güvenliğidir. Güvenlik için farklı özellikleri bulunan ve korkuluk sistemlerine sahip olan hasta yatağı modelleri ekstra güvenlik sağlar. Plastik hidrolik sisteme sahip olan korkuluklar ve alüminyum tabanca sisteme sahip olan korkulukların yanı sıra demir aksam korkuluklar bulunmaktadır. Bu korkulukların tek bir amacı bulunmaktadır ve bu amaç hastanın yataktan düşmesini engellemektedir. Ayrı zaman da yataktan kalkmak isteyen kişilerin destek almalarına olanak sağlar. Bu özelliğe sahip korkuluklar yatakların kasalarına göre farklı görüntüler de üretilmiş olsa da her biri 150 kiloya kadar dayanabilmektedir. Görsel şıklık olarak plastik hidrolik sistemli anti bakteriyel modeller ev ortamları için idealdir.

Hasta Yatakları

Firmamız da üretimi yapılan hasta karyolası modelleri belirgin bir kasaya ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Özel olan fırınlar da elektrostatik toz boyalar ile boyanan yataklarımız uzun ömür kullanıma sahiptir. Yatan hastalar için öneme sahip olan paslanmazlık ise bu boya seçenekleri ile önlenmektedir.

Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ve kısa vadede kullanacak olan hastalar için kiralama yöntemleri ile hizmet seçenekleri bulunan firmamız da lazimlikli hasta yatağı modeli de üretilmektedir. Bu model ile hastalar tuvalet ihtiyaçlarını yatakların üzerin de kolayca giderebilmektelerdir.  Temizlik açısından da pratik olan yataklar ile bakıcıların da işleri hafiflemektedir.

19 Kasım 2017
827 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?