Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Yatağını Devlet Karşılıyor mu

Hasta Yatağını Devlet Karşılıyor mu

Hasta Karyolası Ve SGK

Hasta Yatağını Devlet Karşılıyor mu ?

Günümüz de bir çok hastaneler de kullanılan hasta yatağı ürünlerinin ev için kullanımları da gerekmektedir. Hastalar için gerekli ve faydalı olan ürünlerin listesin de yer almaktadır özel olan yataklar fakat bu yatakların kullanım seçenekleri ikiye ayrılmaktadır. Manüel ve de elektrikli motorlu el kumandalı olarak sınıflandırılır. Ev de bakım yapacak olan hastaların ihtiyaçlarının belli bir bölümü devlet tarafından karşılanmaktadır. Devletimiz sağlık konusun da üstün hizmetler vermektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte son derece donanımlı hastaneler, Türkiye genelin de her mahalle de aile sağlığı merkezleri ile devletimiz üst düzey hizmet vermektedir. Fakat hasta bireylerin ev de kullanacakları hasta yatağı ürününü devletimiz sosyal güvenlik kurumu tarafından karşılanmadığını bildirmiştir. Hastalar için gerekli olan hasta bezi, oksijen makineleri, sondalar ve havalı yataklar gibi hayatı devam ettirecek sağlık malzemelerini karşılamaktadır.

Hasta Yatağını Devlet Karşılıyor mu ? sorusunun cevabı olarak ve üzülerek hayır demek zorundayız. Sosyal güvenlik kurumu bu durum ile ilgili olarak özel yatakların özel ihtiyaç olduğu kapsamın da ücretlerini karşılamamaktadır.

Hasta Karyolası Fiyatları

Firma olarak sosyal güvenlik kurumunun karşılamadığı hasta yatağı modellerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için ekonomik fiyatlar ile sunmaktayız. Bir çok modeli ve özellikli ürün seçenekleri olan karyolalar ev de bakım gerçekleştirecek olan kişilere son derece faydalı ve avantajlıdır. Özellik bakımından farklı olan ve hareket etme gibi üst düzey özelliği bulunan yatakları kendi fabrikamız da üretip kişilerin bütçelerine uygun bir şekil de sahip olmalarına imkan tanıyoruz.

Mağazalarımız da bulunan bir çok sağlık malzemelerini devletimiz karşılamaktadır. Örneğin bir hasta bezi ihtiyacı duyan vatandaşımız raporu karşılığın da bezi alarak faturası ile birlikte sgk ya giderek ödemesini alabilmektedir. Bizler de bu süreçte yakın olarak durumu takip etmekteyiz. Hastaların daha kaliteli ve dinlenme süreçlerinin konforlu bir şekil de ilerlemesi için bir hasta karyolası kullanmasının şart olduğunu bilerek müşterilerimizi doğru ürüne yönlendirmekteyiz. Bizim ile iletişime geçerek hastanız için en doğru yatak modelinin hangisi olduğunu ve ekonomik fiyat seçeneklerinden yararlanmanızı sağlamaktayız.

 

16 Aralık 2017
6.922 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?