Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Yatağı Üretimi

Hasta Yatağı Üretimi

Hasta Yatağı Üretimi

Hastalarınız için özel olarak hasta yatağı üretimi yapan firmamız da bir çok yatak modeli üretilmektedir. Hasta kişiler için en ideal yatak modelleri olan iki motorlu ürünlerimiz hem hastaneler de hem de ev ortamların da kolayca kullanılmaktadır. İki motorlu yataklar da hastanın hem baş tarafı hem de ayak tarafı hareket edebilmektedir. Bu hareket edebilme özelliğini yatağın üzerin de bulunan elektrikli dual motorlardan aldığı kuvvet ile yapmaktadır. Motorları pratik olarak el kumandası ile çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz. Hastanın bu sayede sırtı ve ayakları yukarı ve aşağı doğru hareket edebilir. Üretim olarak iki motorlunun yanın da üç ve dört motorlu yataklar da yapılmaktadır. Üç motorlu yatakta iki motorlu da olduğu gibi baş ve ayak tarafı hareket etmektedir ve bunların yanın da asansör özelliği de bulunmaktadır. Asansör özelliği hasta yatağı kasasının yerden yükselip alçalmasına yarayan bir özelliktir.

Bu özellik sayesin de hastaya müdahale sırasın dan yatağı kendi bel hizanıza kadar yükseltip hasta kişiye eğilmeden müdahale edebilirsiniz. Ayrıca tekerlekli olmasının avantajını kullanarak yatağı cam kenarına getirerek yerden yükseltip hastanın dışarıyı seyretmesi de sağlanabilir. Böylece ile hasta dışarıya bakıp rahatlamış olacaktır. Dört motorlu yatak ise üç motorlu da kullanılan hareketlerin yanın da trendelenburg hareketini yapabilmektedir. Trendelenburg hareketi ise kasa olarak baş tarafı aşağı inip ayak tarafı havaya kalkmaktadır. Bu özelliğin amacı ise ani kan basıncı düşmelerin de kan basıncını dengelemektir. Beş motorlu hasta karyolası ise ters trandelenburg hareket yapmaktadır. Bu yararlı ve kullanışlı Hasta Yatağı Üretimi yapılmaktadır.

Hasta Yatağı Modelleri

Her hastanın bu özel yatakları kullandıkları yer farklıdır. Bu özellikli elektrikli hasta yatağı modelleri hastaneler tarafından tercih edilmektedir. Hastaneler ve sağlık merkezleri tarafından tercih edilme sebebi ise hastaların daha iyi tedavi görmeleridir. Bu yataklar rahatlığından dolayı ev ortamların da çokça tercih edilmektedir. Ev de hastanız adına bir hastane odası yapmayı düşünüyor iseniz hastanın geleceği ve tedavisini düşünerek bu yatakları kullanmanızı tercih ederiz. Özellik ile üç motorlu bir hasta yatağı ile hem sizin hastaya müdahaleniz kolaylaşacak hem de hastanın yatak üzerin de konforu artacaktır. Bu arada karyola üzerin de kullanacağınız üst yatak ta önemlidir. Havalı yatak kullanacak olan kişiler için ortopedik sünger yatak kullanılması daha verimli olacaktır. Havalı yatak kullanmayan hastalar için ise visko ( tempur ) yatak tercih edilmelidir.

09 Eylül 2017
640 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?