Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Yatağı Modelleri

Anasayfa » Hasta Yatağı Modelleri

Hasta Yatağı Modelleri

     Hasta yatağı hem hastanelerde hem evde hastaların rahatı için gerekli olan teknik yataklardır. Birçok çeşidi olan hasta yatakları konusundaki tercihler, hastanın durumu, doktor tavsiyesi ve hasta yakınlarının tercihine göre alınabilmektedir. Hasta yatakları basit bir konu olmayıp dikkat edilmesi ve titizlikle seçilmesi gereken bir konudur. Gerek ev ortamındaki gerek ise hastane içerisindeki konfor, bir hasta için son derece önemlidir. Ameliyat, doğum ya da çeşitli cerrahi operasyonlar neticesinde hastanın zarar görmemesi için seçilen yatak çok önemlidir. Ev tipi hasta yataklarında da aynı şekilde evde devam eden tedavi esnasında hem hasta hem de hastanın bakımını üstlenen kişiler için yatakların güvenliği, konforu ve kalitesi ilk bakılması gereken noktadır.

Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yataklarında birçok model ve çeşit vardır. Özellikle hasta yatağı İstanbul ve çevresinde oldukça fazla çeşitlilik vardır. Hasta yatakları arasında manuel hasta yatakları, ev tipi hasta yatakları, 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, 5 motorlu, asansörlü, lazımlıklı, medikal, ortopedik, havalı ( şişme), borulu hasta yatakları, elektrikli hasta yatakları sayılabilir. Bu modeller birkaçı bir arada olabileceği gibi tek olarak da bulunabilmektedirler. Hastanın konforu için son derece önem arz eden bu yataklar elbette her yerden alınmamalıdır. Hasta yatakları konusunda kaliteden ödün vermeyen, hizmet garantili, müşteri odaklı çalışma prensipli bir medikal firması tercih edilmelidir.  Yatak yarasını engelleyici, garantili, yedek parça sıkıntısı olmayan, yataklar konusunda tecrübe sahibi bir yer İstanbul’da elbette mevcuttur.

hasta-yatağı-full-abs

Elit Medikal hastane yatakları alanında ve diğer tüm medikal alanlarda İstanbul’da ve Türkiye’de önde gelen firmalar arasında yer alır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile birçok kişi ve hastanın tercih ettiği ve tavsiye ettiği bir firmadır. Hasta yatakları Elit Medikal ’den alınır. Uygun fiyat garantisi ile tercihlerinize göre tüm hasta yatak modellerinin bulunduğu, garantili, faturalı, konforlu, üstün güvenlikli, kaliteli yataklar için 7 / 24 Elit Medikal ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Firmaya uğrayarak gözünüz ile görebilir dilerseniz ise firmaya internet üzerinden ya da telefon aracılığı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.