Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Yatağı Kullanım Alanları

Anasayfa » Hasta Yatağı Kullanım Alanları

Kullanım Alanları

Hasta Yatağı Kullanım Alanları arasın da genellik ile hastaneler ve sağlık ortamları gelmektedir. Bir kişi sağlık bakımından rahatsızlık geçirdiği zaman hastaneler de tedavi altına alınmaktadır. Günümüz de hastane odaların da kullanılan malzemeler ile hastane odaları çok gelişerek otel odaları kadar kullanışlı olmuşlardır. Bu hastane odaların da kullanılan malzemelerin kalitesi de önemlidir. En etkili ve en çok kullanılacak olan hasta yatağı hasta için üst düzey konfor sağlayarak hasta olan kişiyi tedavi sürecin de yardımcı olacaktır. Hasta Yatağı Kullanım Alanları arasına ev odaları da girmektedir. Hastane de tedavisi tamamlanmış eve taburcu olan hasta sağlığı için istirahat ya da evin de tedaviye devam etmesi gerekebilir. Eve çıkan hastalar evlerin de de hastanedeki gibi bir oda oluşturabilir ve bu odaya bir hasta yatağı koyarak başlayabilir. Yataklar hastanın tedavisin de büyük rol oynayacaktır. Hastaneler de kullanılan yataklar ile aynı özelliklere sahip ama görsel olarak daha güzel duran modeller seçerek evinizi de hastane ortamına geçirmemeniz gerekir. Hasta kişi kendini önce evin de hissetmelidir.

Model Özellikleri

Her hasta yatağı modelinin farklı farklı özellikleri vardır. Ev de kullanılacak belli başlı modellerin özellikleri yataklar ilk önce hastaya uygun olmalıdır. Standart bir model başlıkları ahşap ile kullanışlı bir hale getirilmiş olup yan korkulukları hastanın ağırlığından daha fazlasını taşıması gerekir. Hareket etme gibi ana özelliklerinin yanın da elektrostatik toz boya ile boyanmasına önem verilmelidir. Elektrostatik toz boya ile boyanan yataklar da asla paslanma olmaz. Hastaneler de kullanılan yataklar da anti bakteriyel abs kaplı modeller kullanılmaktadır. Eviniz de hastanız için de bu abs kaplamalı modelleri kullanabilirsiniz. Temizlenmesi ve bakımı kolay olan abs hasta yatağı üzerin de görsel olarak şık bir görüntü sergilemektedir. Mutlaka bu abs kaplamalı modellere göz atmanızı ve hastanıza uygun olanı seçmelisiniz. Motorlu hasta karyolası kullanan hastaların yakınları hastalarının konfor ile yatmalarını isteklerinden dolayı bu yataklara başvurmuşlardır.

hasta-karyolası-3-motorlu

Hasta Yatağı Kullanım Kolaylığı

Kullanım kolaylığı sunan hasta yatağı modelleri ev de kullanacaksanız ev tipi modelleri tercih edebilirsiniz. Ev de kullanılan motorlu modelleri el kumandası ile hareket ettirebilirken farklı kumanda seçenekleri de mevcuttur. Hastaneler de genellik ile hemşire paneli denilen kumanda sistemleri kullanılmaktadır.

Kaynak : http://www.motorluhastakaryolasi.com/hasta-yatagi/