Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Anasayfa » Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları konusunda elit sağlık ürünlerin den satın almayı düşündüğünüz hasta karyolası için kiralama da yapabileceğinizi biliyor musunuz ? Hazır da olan standart ölçüler de olan hasta yataklarını kiralama sebebiniz hastanızın uzun süreli yatmayacak olması olabilir. Hastanız hastanede tedavi altında iken görmüş olduğu tedavi hastane de sona ermiş olabilir. Fakat hastanız evde de istirahat etmek isteyebilir. Bu durum da hasta olan kişi kısa vadeli aylık olarak veya yıllık olarak kiralama seçenekleri de mevcuttur.

Kiralık Hasta Karyolası Bilgileri

Elit sağlık ürünleri olarak kiralık vereceğimiz hasta yatakları sıfır daha önce hiç bir hastanın kullanmadığı ürünlerdir. Daha önce kullanılmış olan ürünleri kullanmamanızı öneririz. Daha önceden kullanılan üründe hastanın nasıl bir durum da olduğu ya da nasıl bir hastalık geçirmiş olduğu bilinmez. Biz bu ürünleri kullanıcıların işleri bittikten sonra geri alımlar da tamamen ilk başa dönerek bütün işlemleri tekrar dan yapmaktayız. Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları satın alma işlemindeki gibi yüksek miktarlar değildir. Uygun fiyatlara istemiş olduğunuz hasta karyolasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Kiralık Hasta Karyolası kullanacak kişiler için üst yataklar da çok önem taşımaktadır. Kiraladığınız hasta yatağının üst yatağını satın almak durumundasınız.

4-motorlu-yoğun-bakım-karyolası_1

Ayrıca yoğun bakım karyolalarının da kiralaması mevcuttur. Bu yatakları genellik ile hastaneler kullandığı için ev de kiralama olarak pek fazla talep görmemektedir.

Teknik Bilgiler

Satın alacağınız yada kiralayacağınız hasta karyolası modelleri üzerinde kullanılacak yatak ebatları 90 x 190 cm olmalıdır. Karyola ebatı ise 200 x 100 ebatlarında olmak zorundadır. Arada kalan 10 cm  ise yatağın hareket ettiği zamanlar da üst yatağı sıkıştırıp hastayı rahatsız etmemesi içindir. Elit sağlık ürünleri olarak kullanmış olduğumuz üst yataklar da kendi fabrikamızdan yapıldığın dan karyola ve yatak birbirine tam uyum sağlamaktadır. Siz de bir yatak alacak iseniz ilk önce doktorunuz ile görüşüp daha sonra hastanıza uygun kullabileceği bir modeli satın alıp ya da kiralayabilirsiniz. Biz sizin için bütün zor şartları düşünerek çalışmalarımızı bu yönde yönlendiriyoruz.