Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Yatağı İstanbul

Hasta Yatağı İstanbul

Hasta Yatağı

Devamlı yatmak zorun da kalan hasta kişilerin daha konforlu bir şekil de tedavi olmaları ve dinlenmeleri için hasta yatağı istanbul ili içerisin de en kısa zaman da kurulum ve montaj yapılmaktadır. Özel yatakların diğer sıradan yataklara göre bir çok avantajı bulunmaktadır. Sıradan yataklar da yatan kişiler bir çok problem yaşarken özel hareket kabiliyeti olan bir yatak üzerin de yatan kişiler bütün ihtiyaçlarını yatakları üzerin de karşılayabilmektedir. Hastaya bakım yapmak ta oldukça zordur ve sabır isteyen bir iştir. Hasta kişi yatağın da yattığı zaman en basitinden yemek yemesi bile eziyete dönüşebilir. Artık bu zorlu süreçleri özel hasta yatağı ürünleri ile kolayca aşabileceksiniz.
Özel üretim yatakların özellikleri arasın da bulunan tek tuş ile istemiş olduğunuz bölgenin hareket etmesi sayesin de rahat edebilecektir hasta kişi ve hasta kişiye bakan.


Hareket ederek hastanın sırt tarafını ya da ayak tarafını kaldırarak rahatça hastaya müdahale edebileceklerdir. Hasta yatağı İstanbul ilin de üretimini yapan ve ucuz fiyatları ile her bütçeye hitap eden firma bulunmaktadır.

Kullanım Süreci

Hasta yataklarını kullanım zamanın da bir çok hata yapılarak yatağın arızalanması durumu görülmektedir. Hasta karyolası kullanırken ilk önce üzerin de yatacak olan kişinin ağırlığı hesaplanmalıdır. Hastanın ağırlığını taşıyamayacak olan bir yatak modeli seçimi yapmamalısınız. Eğer ağırlıktan ya da kullanıcı hatasın dan kaynaklanan bir problem yaşadığınız taktir de hasta yatağı tamiri yapan firmalar da bulunmaktadır. Bu şekil de kolayca sonuca giderek karyolayı tekrardan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Her hasta kişi için standart yatak bulunabilmektedir. Önemli olan ise hasta kişiye özel bir yatak ile daha fazla rahat ettirmektir. Standart bir yatağın ölçüleri ve taşıma kapasitesi aynıdır. Fakat her hasta aynı boy ve ağırlığı sahip değildir. Bu sebepten dolayı imalat yapan bir üretici ile iletişime geçip istemiş olduğunuz özellikler de bir yatak yaptırırsanız eğer daha konforlu bir yatağa sahip olabilirsiniz. Her zaman daha iyi bakılmaya ihtiyaçları olan hasta kişilerin yaşam alanları için özellikli bir hasta yatağı kullanmaları tavsiye edilmektedir.

02 Ekim 2017
1.282 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?