Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Yatağı Fiyatları

Anasayfa » Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta Karyolası Fiyat Seçenekleri

Hasta Yatağı Fiyatları karyolanın modeline, özelliğine ve kullanılan malzemesine göre değişkenlik göstermektedir. Yanlız hastanız için bir karyola almayı düşünüyor iseniz fiyatın dan daha çok hastanıza uyum sağlayabilmesi açısından özelliklerini incelemelisiniz. Elit sağlık ürünleri hasta karyolası imalatı yapmış olduğu için bütün ürünlerini kaliteli üreterek ekonomik fiyat seçenekleri ile sunmaktadır. Ürünlerimiz her bütçeye uygun olarak tasarlanmıştır ve bizim ile irtibata geçer iseniz kesenize uygun hastanızın rahat edebileceği bir yatak satın almış olursunuz. Ayrıca ürünlerimiz de taksit seçeneği de bulunmaktadır. Fiyatlarımız 800 tl ile 4500 tl arasında özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Sizler de hastalarımızın sağlığını ya da konforlu bir süreç geçirmesini isterseniz bir hasta karyolası kullanmasını sağlayabilirsiniz.

elit-medikal

Hasta Karyolası Modelleri

Her hasta değişik ihtiyaçlara sahip olduğu için farklı özellikler de karyola kullanmak zorundadır. Hastamız ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çekerken bu tip motorlu ya da manüel modeller ile rahatlık ile ihtiyaçlarını karşılayabilir. Satın alacağını bir modeli bütçeniz uygun ekonomik fiyatlar ile satın almak ya da kiralamak isterseniz imalattan halka satış yaptığımız fabrikamız dan hem inceleyerek hem de test ederek satın alabilirsiniz. Günümüz de piyasa da medikal firmaların satmış oldukları bu hasta karyolası modellerini bu firmalar sadece kar amacı ile satmaktadırlar. Kar amacı düşünen firmalar size kullanmış olduğunuz ürünün arıza yapmasın da çeşitli yalanlar üreteceklerdir. Hasta yatağı üreticisi elit sağlık ürünleri kendi malzemesinin arıza çıkarması durumun da bire bir değişim sağlamaktadır.

hasta-yatağı-full-abs

Hasta Karyolası Satış Ve Kiralama

Hastalarınız uzun zaman ya da kısa zaman yatabilir ve bu ayrımın hiç bir önemi yoktur. Sağlık bir kişi bile uzun zaman yattığı taktir de vücudun da tutulmalar ve ağrılar başlamaktadır. Uzun süre yatacak olan kişilerin bu yataklara ihtiyaçları vardır. Hasta Yatağı Fiyatları en ekonomik ve kaliteli olanlar bizim imalatımızdır ve bu yataklara ulaşmak isterseniz size bir telefon kadar yakınız. Hedefimiz her yatağa düşmüş hastaya sağlıklı ve hijyen içerisin de tedavi şartları oluşturmaktır. Elit sağlık ürünleri her zaman sizlerin sağlığını düşündüğü gibi cebiniz den daha fazla para çıkmasını da engellemektedir. Hasta yatakları için bizi tercih etmeniz den dolayı teşekkür ederiz.