Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Yatağı Artvin

Anasayfa » Hasta Yatağı Artvin

Hasta Yatağı Artvin; ilinde bulunan şubemiz de hastanız için yeni bir model hasta yatağı bulabilirsiniz. Biz 81 ilde 81 şube olarak çıkmış olduğumuz sloganımız da artvin ilinde de hizmete başladık. Hastanızın daha iyi bir gelecek ve günlük ihtiyaçlarını karşılaması için bir yatağa mutlak ihtiyacı bulunmaktadır.

Hasta Yatağı Kullanım Avantajları

Bir hasta yatağı kullanan hastaların diğer sıradan yataklar da yatan hastalara nazaran çok avantajları vardır. Sıradan yataklar da yatan hastalar için örnek vermek gerekir ise sırtını kaldırmak istenildiği taktirde sırtına yastık veya benzeri eşyalar kullanılır. Hasta yatağı kullanan hastalar ise kendi başlarına ve kolaylıkla sırt kısımlarını el kumandası ile kaldırabilirler.

Hasta Karyolası Artvin Servisi

Hastalarımız için artvin ilinde hizmet verdiğimiz ilçeleri sıralamak gerekir ise ;

  • Artvin ile merkezi
  • Ardanuç
  • Arhavi
  • Borçka
  • Hopa
  • Murgul
  • Şavşat
  • Yusufeli

Hasta Yatağı Artvin bu ilçeler de ve bu ilçelere bağlı köyler de bütün hizmetlerimiz aktif olmasının yanın da satın almış olduğunuz ürününüz için aktif hizmet desteğimiz bulunmaktadır. Hasta yatakları ürünlerinin kullanımı olarak teknik servis hizmetimiz de çalışan arkadaşlarımız yatağınız hakkında bilmeniz gereken bütün bilgileri size öğretip bu şekilde daha kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Hopa

Hopa ilin de bulunan şubemiz de bütün modellerimiz motorlu olup kullanım kolaylığı sağlar. Manuel modellere nazaran motorlu modeller hem kullanım hem de görsel olarak daha iyi bir görüntü vermektedir. Biz elit sağlık ürünleri olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerin başında ilk önce müşteri sağlığı gelmektedir. Bu tip hastalar devamlı bu tip motorlu hasta karyolası yataklar da yattığı zaman rahatlığı hissedecekler.

hasta-yatağı

Hasta Yatağı Artvin ilin de bu tip hasta yatakları imalatı yapmış olduğumuz için hastanıza özel kullanımlı motorlu hasta karyolası üretimi yapabilmekteyiz. Elit sağlık ürünleri kendi bünyesinde yerli imkanlar ile üretmiş olduğu hasta yataklarını her zaman en uygun fiyat politikası ile hastalarımızın sağlığı için sizlere kendi güvencesi ile sunuyor. Sağlık için bir ürün almadan önce mutlaka iyi araştırma yapmalısınız ve garantili olan ürünleri tercih etmelisiniz.