Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Yatağı Agrı

Anasayfa » Hasta Yatağı Agrı

Hasta Karyolası

Hasta Yatağı Agrı ilinde yaşıyorsunuz ve sevdiklerinizden birisi hasta ya da günlük tempoya dayanamayarak istirahat etmek zorun da mı kaldı. Sizin yapacağınız o kişiye bakım sürecini rahat ve konforlu geçirmek olacaktır. Hastaların istirahat için kullandıkları yatakları elit sağlık ürünleri üretmektedir. Bu yataklar bazı özelliklere sahip olur ise daha verimli bir süreç geçirmiş olacaktır yatan hasta kişi. Biz bu yataklar da hareket kabiliyeti olmasını ve üst yatağının ful ortopedik yaparak sağlayarak üzerinde yatan kişinin daha rahat bir istirahat geçirmesini sağladık.Hasta Yatağı Agrı ilinde elit sağlık ürünleri şubesi bulunduğu gibi bütün özellikli ve konforlu hasta karyolası modellerimizi şubemiz de inceleyebilir ya da internet üzerinden sipariş vererek ürününüzün kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

elit-medikal

Hasta Karyolası Üretimi

Biz üretici firma olarak bu tür ortopedik ürünleri kendi fabrikalarımız da üretip müşterilerimizin memnuniyeti sunmaktayız. Size bir hasta Yatağı gerekli ise siz de üretici firmadan satın almanın ve garanti süresinin uzun olmasının keyfini çıkartabilirsiniz. Her hasta aynı model hasta yatağı kullanmak zorun da değildir. Bu sebepten dolayı hastanıza özel bir yatak yaptırabilir ve bu özel yatakta daha rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Stoklarımız da çok çeşit hasta yatakları bulunmaktadır. hastanın ihitiyacı olan hareketleri sahip bir hasta yatağı fiyat olarak 800 tl çivarından başlamaktadır. Bu söylemiş olduğumuz model en çok kullanılan memnuniyeti üst seviyede olan bir modeldir. Modelimizin kodu Elt- 210 dur ve incelemesini yapabilirsiniz.

Ağrı Satış İlçeleri

  • Diyadin
  • Doğu beyazıt
  • Eleşkirt
  • Hamur
  • Merkez
  • Patnos
  • Taşlıçay
  • Tutak

İlçelerinde yaşıyor iseniz sizlere sağlamış olduğumuz teslimat ve teknik servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Biz türkiyenin 81 ilinde de hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Hasta Yatağı Agrı iline en yakın fabrikamızın bulunmuş olduğu ilden gelen hasta yatakları modellerimize şubemizden ulaşabilirsiniz.

3-motorlu-hasta-karyolası

Teslimat Hizmeti

Elit sağlık ürünlerinden satın almış olduğunuz ürün şubemizden yada fabrika stoklarımızda çıkarak size en kısa zaman içerisinde ulaşması için arkadaşlarımız çalışmaktadır. Hasta karyolası hastalar kullandıkları için acil durum olduğunu bilip en geç 24 saat içerisin de sizlere ulaştırıyoruz.