Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Odalarının Değişilmezi Hasta Karyolası

Hasta Odalarının Değişilmezi Hasta Karyolası

Hasta Odaları

Belirli olarak hareket edebilme özelliği bulunan hasta karyolası modelleri arasın da manüel ya da elektrikli motorlu olan ürünler mevcuttur. Bu ürünleri kullanacak olan kişiler için detaylı bir çalışma sonucu iyi ve daha konforlu bir modeller kullanıcılara sunulmaktadır. Kullanıcıların daha iyi bir vakit geçirmeleri daha rahat yatmaları ve konfor için de tedavi görebilmeleri adına ekstra sistemler kullanılır. Hasta karyolası üzerin de kullanılan yatak modelleri de normal sağlıklı insanların kullanmış oldukları yataklardan daha farklı olarak imalatı yapılmaktadır. Özellik ile felçli hastalar çok uzun süre hiç kalkmadan yatacakları için yatakların da rahat etmeleri gerekir ve karyola pozisyon alırken yatağın karyolaya ile uyum için de hareket etmesi gerekmektedir.

ahşap-elit

Özel olarak üretilen yataklar 4 parça olarak birleştirilir ve karyolanın üst tablası yani hareket eden kısımları kalktığı zaman yatan hastayı rahatsız etmeyecektir.

Hasta Karyolası

Eğer bir hastanız var ise ve eviniz de bakım yapmayı planlıyorsanız bir oda için de sağlık malzemelerini toplamanız gerekmektedir. Hastanın hayatı için gerekli olan malzemeler ile dolduracağınız oda için de mutlaka bir hasta yatağı olmak zorundadır. Hazırlamış olduğunuz sağlık odası için de bütün donanımlar bulunsa da fakat hastanızı normal bir yatak üzerin de yatırırsanız hiçbir verim olamazsınız. Özellikleri olan yatağın faydaları ile en son donanımları olan diğer sağlık malzemelerini kullanımınız daha kolay olacaktır.

Hasta Yatakları

Her yatak modeli üzerin de bulunan yan korkulukları ile güvenlik aşamasını da sorunsuz bir şekil de kullanabilirsiniz. Yataktan düşmeyi ya da yatağa inip binerken tutunmaya yarayan korkuluklar toplam da 100 kiloya kadar taşıma kapasitelidir. Bir çok özellikte ve farklılıkta karyola modeli bulunduğu için korkuluklar da yatakları dış görünüşüne göre tasarlanmaktadır. Kullanımı farklı olsa da kullanım amacı aynıdır korkulukların fakat bir çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Hasta yatağı model seçenekleri arasın da yer alan ful abs olan model de kullanılan malzemeler plastik ve anti bakteriyel ürünlerdir. Bu model de ise plastik kullanılan korkuluklar da 4 parça bulunmaktadır. Hastanelerin vazgeçilmez ürünü olan bu yatakları en fazla kullanılacak olan özelliği ise hareket etmesidir.

01 Aralık 2017
680 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?