Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Karyolası Zonguldak

Anasayfa » Hasta Karyolası Zonguldak

Hasta Karyolası Satışı

Hasta Karyolası Zonguldak ilinde üretmiş olduğumuz hasta için yardım malzemeleri ile sağlık durumu bakımından rahatsızlık geçirmiş kişilere destek oluyoruz. Elit sağlık ürünleri olarak hasta yatakları ürünlerimiz ile üzerinde yatan kişiye mutlak konfor ve kolaylık sağlamaktadır. Hasta yatağı kişinin normal de yapamadığı ya da yaparken zorlandığı hareketleri motorları sayesin de kolayça yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Sizler de hastalarınızın ev de ya da başka ortaklar da daha kolay ve sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürmesi için hasta karyolası üretmekteyiz. Bu tip ürünlerimiz manüel ve motorlu olması ile iki sınıfa ayrılır. Manüel modeller de ki rulman parçalar zaman ile paslanma yapabilmektedir. Üzerin de çalıştığımız farklı çevirme kolları ile manüel hasta yataklarına ömür boyu garanti vermeketeyiz. Diğer firmalar ise eski sistem rulman parçalar kullanarak manüel modelleri kötülemektedir.

Zonguldak İlçeleri Satışı

Elit sağlık ürünleri olarak Hasta Karyolası Zonguldak ilin de mutlak ekonominizi düşünmekteyiz. Sizler de fazla para ödemeden ve güvenilir bir firma ile alış veriş yapmanın güvenini yaşamak isterseniz biz hep sizin yanınız da olacağız. Zonguldak ilinde hasta yatağı ihtiyacı olan kişiler beğenmiş oldukları modelleri sipariş ettikten sonra biz onlar adına ürünü kapılarına kadar götürmekteyiz ve kurulum yapmaktayız. Zonguldak ilin de servis hizmetimizin bulunmuş olduğu ilçeleri aşağıda bulabilirsiniz.

  • İl merkezi Şubemiz bulunmaktadır.
  • Alaplı
  • Çaycuma
  • Devrek
  • Ereğli
  • Gökçebey
  • Kilimli
  • Kozlu

ilçelerin de hem satışımız bulunmaktadır hem de servisimiz vardır. Biz hasta yatakları üretmenin yanın da ihtiyaç sahibi kişiler için elimizden gelen imkanı kullanmaktayız.

Teknik Ve Detaylı Bilgiler

Hasta yatağı modellerimizi görmek incelemek ve fikir sahibi olmak için şubemize yada internet sitemizdeki resimleri ve bilgileri kontrol edebilirsiniz.

elit-medikal

Biz istanbul ana merkezli bir firmayız ve bayrampaşa ilçesin de bulunan fabrikamız da yerli imkanlar ile üretilen toplam 25 adet hasta karyolası modeli bulunmaktadır. Uzun süre yatmak zorun da kalan hastalarımızın rahatlığını ve tedavi yöntemlerini en kolay hale getirmek için pratik modeller tasarlamış bulunmaktayız. Eğer sizler de bizim ile hastanızın rahatlığı için iletişime geçmek isterseniz il merkezin de bulunan şubemizden ya da istanbul fabrikamız ile iletişim bölümün de bulunan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.