Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Karyolası Trabzon

Anasayfa » Hasta Karyolası Trabzon

Hasta Karyolası Trabzon

Hasta karyolası, Hasta yatakları ve hastane yataklarına mı ihtiyacınız var ? Elit sağlık ürünleri olarak üretmiş olduğumuz hasta karyolası ve diğer ortopedik ürünleri siz değerli müşterilerimize En kaliteli, en ekonomik fiyat güvencesi ile sunuyoruz. Hastalarımız hastanelerde oluşan psikolojik sorunlardan yeteri kadar bıktıkları için bu konu üzerinde çalışmalarımız doğrultusunda hastane yataklarını tamamne yatan hastalar için tasarladık. Elit medikal olarak ev ortamına ayak uymasını sağladık. Hasta karyolası ürünlerimiz de en kaliteli malzemeleri kullanmaya özen gösterdik.
Bu hayatta insan sağlığından daha değerli bir şeyin olmadığının farkındayız. Elit sağlık ürünleri olarak türkiye deki bütün hastalarımıza kaliteyi uygun fiyatlar ile ulaşmalarına yardımcı olmayı ilke edindik. Hasta Karyolası Trabzon ilinde açmış olduğumuz şubemiz ile uzman personelimiz sizin ihtiyaçlarınıza göre üretime yön vermektedir. Hasta karyolası istanbul fabrikamızda ve diğer illerdeki şubelerimizde tamamen siz değerli müşterilerimizin ev de kullanacağı modellerin kullanım amacına, kullanım şekline ve yatağın üzerinde yatacak olan kişinin günlük ihtiyaçlarını öğrenerek çalışmalarımıza size göre yön veriyoruz. Bu ihtiyaçlar için mühendislerimiz model çalışması yaparak sizlere çok rahat kullanabileceğiniz hasta karyolası üretiyorlar. Her yatan kişi standart bir model kullanmak ve yatmak zorunda değildir. Fabrikamızda üretmiş olduğumuz standart ürünlerimizi hasta karyolası trabzon şubemize göndererek sizlere sunmaktayız. Elit sağlık ürünleri ailesi olarak bütün personellerimiz çekirdekten yetişme olup sağlık bakanlığı tarafından sertifikalıdır.

hasta-karyolası-tarbzon

Motorlu ev tipi hasta yatakları evlerde veya tedavisi herhangi bir ortamda devam edecek hastalar için üretilmiş ve sağlıklı insanlarda üretmiş olduğumuz yatakları kullanmaktadırlar. Ev için tasarladığımız yatakların kasaları elektrostatik toz boyalıdır ve asla paslanma yapmaz.

Trabzon şubemiz bilgileri

Hasta Karyolası Trabzon şubemiz de bir birinden farklı 16 çeşit modelimizi de bulabilirsiniz. Mağazamızda en doğru modeli seçmek için yardım alabilirsiniz. Elit sağlık ürünleri olarak satış sonrası desteğimiz ile hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Trabzon içerisinde ikamet ediyor ise diğer ihtiyaçlarınız var ise personelimiz kapınıza kadar getirip sizlere teslim ediyor.  Elit medikal ailesi olarak herkese sağlıklı günler dileriz