Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Karyolası Tekirdağ

Anasayfa » Hasta Karyolası Tekirdağ

Hasta Karyolası Tekirdağ

Şubemizde bulunan ürünlerimiz özel olarak üretilen modeller dir. Biz, elit sağlık ürünleri olarak 18 yıldan fazladır hizmet verdiğimiz sektörde öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Hasta Karyolası Tekirdağ şubemizdeki personelimiz özenle seçilip yan yana getirilmiştir. Hedefimiz kar amacı değil hastalarımızın tedavi sürecine yardımcı olabilmektir. İstanbul bayrampaşa ve çatalca daki fabrikalarımızda üretmiş olduğumuz ürünleri tekirdağ daki şubemizde sizlere sunmaktayız. Süleyman paşa, çerkez köy, kapaklı, çorlu, ergene, hayrabolu, malkara, marmara ereğlisi, muratlı, saray ve şarköy ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Süleyman paşa merkezdeki şubemizden satın almış olduğunuz Hasta karyolası aynı gün içerisinde evinize teslim ediyoruz. Özellik ile tekirdağ ilinde vermiş olduğumuz hizmet ile hastalarımızın tedavi süreçleri boyunca yanında olduğumuz gibi diğer sağlık ihtiyaçlarını da karşılıyoruz .

Servis Sonrası Hizmet

Hasta Karyolası Tekirdağ şubemizden aldıktan sonra garanti süreci başlamaktadır. İnternet üzerinde satış yapan diğer aracı medikal firmaları fatura kesmek yerine kaşeli garanti belgesi vermektedir.

full-abs-hasta-karyolası

Bu garanti belgesi resmi olarak bir ifade etmemektedir. Biz elit sağlık ürünleri olarak üretmiş olduğumuz ve satışını yaptığımız bütün malzemelerimiz de faturalı satış yapmaktayız. Satın aldıktan sonra garanti süreciniz başlar ve en ufak bir sıkıntınızda bile biz den yardım alabilirsiniz. Sonuç ta satın almış olduğunuz ürün hasta karyolasıdır ve hastalar kullanmaktadır.  Gece saat kaç olursa olsun teknik servisimiz yatağınıza müdahale etmektedir. Ve problemi ortadan kaldırmaktadır. Hasta yatağı almadan önce mutlaka bizim ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü işinde uzman güler yüzlü personelimiz size her konuda destek sağlayacaktır. Size uygun bir model bulamadınız mı ? Size uygun model yapıyoruz. Hastanızın istekleri doğrultusundan günlü sosyal ihtiyaçlarını giderebilecek modellerimiz de bulunmaktadır. Özel siparişleriniz 48 saat içerisinde istanbul daki fabrikamızda hazırlanıp Hasta Karyolası Tekirdağ şubemizden evinize gönderilmektedir. Eve gelen personelimiz ise yatağın kurulumunu yapar. Hasta karyolasının kurulumunu yaptıktan sonra nasıl kullanılması gerektiğini sizlere anlatmaktadır. Elit sağlık ürünleri olarak siz değerli müşterilerimizin isteklerini yerine getirmekten dolayı büyük mutluluk duymaktayız. Her şey sağlık için ve herkese sağlıklı günler dileriz.