Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Karyolası İstanbul

Anasayfa » Hasta Karyolası İstanbul

Hasta Karyolası İstanbul

Hasta Karyolası İstanbul  ilinde yapmış olduğumuz üretimimiz ile bütün hastalara ulaşmaya çalışıyoruz.   Artık hasta karyolası almak ve kullanmak eskisi kadar pahalı ve ulaşması zor bir durum olmaktan çıktı. Elit sağlık ürünleri olarak İstanbul ilinde bayrampaşa ilçesinde 1,500 metre kare kapalı alan üzerine kurulu fabrikamızda hasta yatağı istanbul da  üretiyoruz. Eskiden hastaneler de kullanılan yataklar oldukça pahalı ve ev ortamına uygun olmamaktaydı. Günümüzün gelişen teknolojisi ile yatakları ev de kullanılacak duruma getirip özelliklerini arttırdık.

Özellikler olarak baş, ayak, asansör ve trendelenburg hareketlerinin hepsi yatan hastaya tedavisi için yardımcı olmak için planlanmıştır. Biz bu hareketler üzerinde medikal firmamız da yapmış olduğumuz testler ile hem sağlamlığını hemde eve gelecek doktorların istediği şekilde pozisyon alabilmektedir. Hasta yatağı özellikleri bir hayli çoğaldığı gibi medikal firmalarda satışlarıda artmıştır.

Hasta Karyolası İstanbul

Medikal firmalar aracı oldukları için bizzat imalat yapan fabrikalardan temin etmenizi öneririz. Bu konuda istanbuldaki fabrikamız ve tekstil kent, fındıkzade deki şhowroom larımız ile en iyi ve en kaliteli ürünleri sizlere en ekonomik fiyatlar ile sunmaktayız. Genellik ile internet üzerindeki hasta karyolası modelleri resimlerinden bakarak sipariş ettiğinizde özellik ile aracı medikal firmalar resimde görmüş olduğunuz modelden farklı ürünler getirmektedirler. Hasta karyolası siparişi verdikten itibaren uzman personelimiz ile irtibata geçmeniz durumunda personelimiz ihtiyaçlarınıza göre en doğru modeli seçmeniz için sizi bilgilendirmektedir.

Hasta karyolası  modellerimiz olarak stoklarımız da 16 adet birbirinde farklı özelliklerde yataklar mevcuttur. Bütün hastalar tedavi süreçlerinde farklı ihtiyaçlar ve pozisyonlara gerek duymaktadır. Bu konu üzerinde çalışmalarımız doğrultusunda yatan hastanın ihtiyacına göre özel olarak Hasta karyolası üretiyoruz.

Özel olarak üretilen karyolaya örnek vermek gerekir ise ayağa kaldırma, sağa ve sola yatırma, koltuk pozisyonuna getirme v.s gibi özellikler opsiyonel olarak yataklara eklenebiliyor.  Elit sağlık ürünleri olarak satın almış olduğunuz ürünü istanbul içinde yaşıyor iseniz ücretsiz bir şekilde evinize kurup kullanma klavuzu ile birlikte nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz.

Her hangi bir problem çıkmaması için personelimiz son kontrolleri yaptıktan sonra faturanızı teslim ediyor.

ev-tipi-hasta-yatağı

Herşey sağlık ile başlar