Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Karyolası Bursa

Anasayfa » Hasta Karyolası Bursa

Hasta Karyolası Bursa 

Artık gelişen teknoloji sayesinde üretmiş olduğumuz hasta karyolası ve diğer sağlık malzemeleri ile hastalarımızın daha iyi bir süreç geçirmesini sağlıyoruz. Eskiden evlerinde tedavi gören kişiler yatak, çekyat ve diğer kötü zeminler üzerinde yatmak zorunda kalıyorlardı. Artık o zor günler geride kaldı ve hastalarımız konfor içinde tedavilerine devam etmektedir.  Sağlık sorunları sebebi ile hastane de yatan hastalar belli bir zaman geçtikten sonra taburcu olmak zorun da kalıyorlar.  Eve geçtikten sonra ise kendilerini psikolojik olarak hala hastane de sanmamaları için üretmiş olduğumuz modeller vardır. Hastaların genel olarak kendilerini ev ortamlarında hissetmeleri için üretmiş olunan motorlu hasta karyolası modelleri ile sağlık tedavilerinde yardım olacaktır. Hasta Karyolası Bursa ilinde vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde teslimatımız da vardır.

Hasta Karyolası Satışı Olan Bursa İlçeleri

Bursa ili içerisinde hizmet vermiş olduğumuz ilçeler içerisinde Osmangazi, Nilüfer, Büyük orhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafa kemal paşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir ve diğer çevre illere hasta yatağı satışımız vardır. Hasta yatağı imalat sektöründeki en lider konumdaki firma elit sağlık ürünleri olarak önem vermiş olduğumuz hususların başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Biz sağlık firması olarak hastalarımızın sağlıklarını düşünerek steril malzemeler ve özel olarak türkiye de üretmiş olduğumuz ham maddeler ile motorlu karyolalar üretiyoruz.

elit-sağlık-üretim

Bursa Teknik Servis

Hasta Karyolası Bursa daki firmalarımız dan satın aldıktan sonra en kısa zaman da size teslimini sağlıyoruz. Satın almış olduğunuz gün kesilen ürünün fatura tarihinden itibaren başlayan garanti süresi 5 yıl geçerlidir. Teknik servis arkadaşlarımız hasta yatağınız da bir arıza oluştuğu zaman aynı gün içerisinde müdahalede bulunuyorlar.