Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Hasta Karyolası Ankara

Anasayfa » Hasta Karyolası Ankara

Hasta Karyolası Ankara

Hasta yatağı ve  hasta karyolası modelleri için çok çeşitli bir sektör bulunmaktadır. Hasta yatağı sayın almayı düşündüğünüz andan itibaren internet üzerinde araştırmalar yapmaktayız. Bu araştırmalar sonucu karşınıza çok ça medikal firmalar çıkmaktadır. Hasta Karyolası Ankara şubemiz olarak ana merkezimizin bulunmuş olduğu istanbul daki fabrikamızdan gelen 15 adet birbirinden farklı modellerimizi bulabilirsiniz. Her zaman hastalarımız için en iyi ortamı ayarlamak isteriz. Bu ortamlarda hastalarımıza en iyi şekilde bakılması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı satın alacağınız yatakları üretimini yapan firmalardan almanız gerekmektedir. Üretimini yapan firmayı bulduğunuz taktirde hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlar ile satın alabileceğiniz gibi satış sonrasında güvenilir bir firma bulabilirsiniz. Elit sağlık ürünleri olarak ürün çeşitlerimizin üretimini yaptığımız yaptığımız fabrikamızda tamamen yerli malzemeler kullanmaktayız. Yatakların üzerinde ve montajında kullanmış olduğumuz ham maddeler tamamen anti bakteriyel olup hasta sağlığı için bir sıkıntı teşkil etmemektedir. Hasta karyolası imalat sektöründe önü firmalardan olan elit medikal firmasından alışveriş yapmanın güvenini ve keyfini hissedeceksiniz. Hasta Karyolası Ankara şubemizde özel olarak üretmiş olduğumuz ürünlerimiz yanında hastanızın günlük sosyal ihtiyaçlarına göre beraber tasarlayacağımız modellerimiz üzerinde de çalışma yapabiliriz.

Hasta Karyolası Yapımı

Bir hasta karyolası yapım aşamasında bir çok aşamadan geçmektedir. Bu aşamaların başı olan demir profillerin özel olarak yapılan ham maddelerden geçmesidir. Bu ham maddeler ürünün kasasını oluşturan özel demir profilleri paslanmalara karşı ömür boyu korur. Daha sonra demir profiller kalıplar ile parçalara bölünmektedir. Parçalara ayrılan demir profiller kaynaklama işlemine geçmeden önce personelimiz tarafında kontrol edilir.

elit-medikal

Kaynaklama işlemi tamamen steril bir ortamdan gerçekleşir ve montaj kısmına geçmeden önce özel fırınlarda elektrostatik toz boyalar ile boyanır. Fırından çıkan kasa montaj bölümünde toplandıktan sonra steril ortamda ambalajlanır. Bu süreçte demir profil olarak giren demir tam 12 farklı işlemden gecen hasta karyolası siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.  Hasta Karyolası Ankara şubemiz olarak sizlere hizmet vermekten onur duyacağımız gibi ihtiyaçlarınızı karşılamaktan sevinç duyacağız. Elit sağlık ürünleri sağlıklı günler diler.