Kampanyalı Ürün
Bugüne özel kampanyalı fiyat için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Elektrikli Hastane Yatakları

Anasayfa » Elektrikli Hastane Yatakları

Elektrikli Hastane Yatakları

Hastane yatakları tüm hastanelerde kullanılan ve bir hastanın konforunun yerinde olması için gereken en temel taştır. Hastalar bu yatakları tedavileri süresince evlerinde ve hastanede kullanırlar. Dolayısı ile tedavi açısından büyük önem arz eder. Bunlardan en gelişmişleri ise elektrikli hastane yatakları dır. Bu yataklar bir kumanda ile kontrol edilir. Ve konfor için gerekli her şey düşünülmüştür. 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu şekilde gelişmişlik dereceleri vardır. Bunlar hasta tarafından kontrol edilebilir ve motor derecelerine göre baş kısmı, ayak kısmının yanı sıra yüksekliği de ayarlanabilir.

Elektrikli Hastane Yataklarının Kullanım Alanları Nerelerdir?

Hastane yatakları, müşahede altında kalması gereken hastalarda ve istirahat gerektiren rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır. Eğer uzun süreli yatağa bağımlı yaşayan bir hastanız var ise alıp evinizde de kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem hastanın mutlu olmasını sağlar hem de hastaya elektrikli hastane yatakları ile kendini en rahat hissedeceği şekilde dinlenmesinde yardımcı olursunuz. Bu yataklar sizleri büyük sorumluluklardan kurtarır. Ayarlanabilir kademeleri ile hastayı en uygun pozisyona getirir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi elektrikli hastane yataklarında birbirinden farklı kademelerde motor sistemleri bulunur. Örneğin 2 motorlu bir yatakta hastanın ayak kısmını ve baş kısmını kademeler şeklinde ayarlayarak en doğru ve en rahat pozisyona getirmiş olursunuz. Aynı şekilde 3 motorlu hastane yataklarımızda ise ayak ve baş kısımlarını ayarlarken hastanın yatağının yerden yüksekliğini de kontrol etmeniz mümkün hale gelir. Bu şekilde yükseklik ayarlayarak hastanın yemek yemek gibi temel ihtiyaçlarını da rahatlıkla karşılatabilirsiniz. Üstelik tüm bunları bir kumanda kontrolü ile yapıyor olmak hastaya kendini daha rahat hissettirecektir.

hasta-karyolası-4-motorlu

Biz bu konuda ciddi emekler harcadık ve sizler için en doğru en güvenilir elektrikli hastane yataklarını bir araya getirdik. Elit medikal olarak bizlere güvenebilir ve böylesine hassas bir tercih konusunda güvenilir ve garantili alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyatlarda ve uygun ödeme koşullarından faydalanırsınız. Hastane yatağı almadan önce bir kere daha düşünün ve tecrübemizden faydalanmayı ihmal etmeyin.